אלי הראל מהנדסים
אלי הראל מהנדסים
אלי הראל מהנדסים

הרצאות

ניתן להזמין הרצאות העוסקות בנושאים שונים בתכנון הבנייה ומלוות במצגת, תמונות וסרטונים. ההרצאות מומלצות לקבוצות המתארגנות לבנייה פרטית, בישובים, בהרחבות ובמקומות אחרים. הרצאות יאפשרו לכם לגשת לבנייה בצורה נכונה, שיטתית ובשורה התחתונה – לחסוך בעלויות.

  שם תיאור ההרצאה
build
לבנות בלי ליפול

מהו תכנון נכון? למה תכנון נכון חוסך לכם כסף? מאיזה דברים צריך להמנע? מה עדיף: קבלן מפתח או קבלני משנה? מה המשמעויות להיות הקבלן בעצמך ולהפעיל קבלני משנה? זו הרצאה ראשונה ובסיסית בסדרת הרצאות. הרצאה זו חשובה למי שרוצה לבנות בית צמוד קרקע ורוצה לדעת איך לגשת לתכנון הבנייה.

7 העקרונות לתכנון נכון של הבית
מהם 7 העקרונות שיש להתחשב בהם בתכנון הבית?

מהם 7 העקרונות המובילים בתכנון הבנייה? במה צריך להתחשב? איך מכינים את עצמך לישיבות עם האדריכל? מה חובה לומר לו? האם עיינתם בתכניות הקונסטרוקציה? מה יש לכם לומר בעניין?
הרצאה זו היא שנייה בסדרת ההרצאות ומהווה בסיס לשתי ההרצאות הבאות.

ניהול תקציב הבנייה
איך לתקצב את הבנייה

תכנון תקציבי: איך מתכננים את עלויות הבית? אילו עלויות נוספות יש לבונים את הבית? איך משלמים לקבלן. איך משלמים למפקח? ועוד סוגיות בנושא ניהול תקציב הבנייה

שיקולי תכנון לציבור הדתי ושומר המסורת
ציבור הדתי ושומר המסורת. מה לא לשכוח?

איזה נושאים הציבור הדתי ושומר המסורת צריך להביא בחשבון בעת תכנון הבית? בנושא חשמל, תקשורת, גז ועוד. מה צריך לומר לאדריכל. האם אמירה לאדריכל מספיקה? על מה לא כדאי לוותר?

 

x
הרשמה לניוזלטר

לקבלת מאמרים שבועיים בנושא תכנון הבנייה, מלאו הפרטים והמאמר וחומר נוסף בנושא בנייה יגיעו ישירות לאי-מייל שלכם.
*ניתן לצאת מהרשימה בכל עת